24 жовтня 2020
Українська

Новини

Всього записів: 2

Завантажуй сертифікати, формуй і перевіряй підпис безпосередньо на сайті кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг АЦСК АТ «УКРСИББАНК»

Команда співробітників Кваліфікованого Надавача електронних довірчих послуг АЦСК АТ «УКРСИББАНК» (надалі - Надавач) додала на сайт одні з важливих функцій. А саме, з 1 червня 2020 року клієнти Надавача можуть:
- Самостійно завантажувати чинні та скасовані сертифікати клієнтів Надавача в розділі «Сертифікати», на вкладці «Сертифікати користувачів».
- Підписувати файли. Створення кваліфікованого електронного підпису (надалі - КЕП) можна виконати в розділі «Формування/перевірка підпису» на вкладці «Формування підпису».
- Перевіряти підписані файли. В розділі «Формування/перевірка підпису» на вкладці «Перевірка підпису» можна перевірити ким, коли було підписано файл та чи був дійсним сертифікат на момент часу підпису файлу, тощо.

Такі доповнення сайту є вкрай важливими для клієнтів Надавача. Відсьогодні процес формування чи перевірки КЕП, завантаження сертифікатів є досить оперативним та захищеним процесом, при цьому всі вищезазначені дії можливо виконати беспосередньо на сайті Надавача.

Оновлено сайт кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг АЦСК АТ «УКРСИББАНК»

25 травня 2020 року Кваліфікований Надавач електронних довірчих послуг АЦСК АТ «УКРСИББАНК» (далі - Надавач) запустив нову версію сайту. Завдяки цьому важлива інформація, стосовно роботи і послуг Надавача, своєчасно відображатиметься на сайті за адресою - https://csk.ukrsibbank.com
На оновленому сайті клієнти можуть:
- переглядати новини;
- завантажувати сертифікати Надавача;
- ознайомлюватись з ліцензіями та регламентом роботи Надавача;
- завантажувати документи, які необхідні для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг фізичними особами, фізичними особами-підприємцями та юридичними особами. Із сайту є перехід до інтернет-банкінгу, також є посилання на поширені запитання від клієнтів та зворотній звя’зок, де клієнт може поставити своє питання.

Попри карантин, співробітники Надавача не припинятимуть роботу над вдосконаленням сайту. Найближчим часом функціонал сайту дозволить клієнтам завантажувати власні сертифікати, підписувати файли та перевіряти підписані файли беспосередньо на сайті. Невід’ємною складовою роботи Надавача над власним сайтом є проведення тестувань, вирішення можливих недоліків та збільшення функцій для отримання клієнтами якісних кваліфікованих електронних довірчих послуг.
Переглянути архів: